METODYCZNY KURS DLA NAUCZYCIELI - online

• Jak z sukcesem organizować występy

Metodyczny kurs dla nauczycieli

Wersja elektroniczna: filmy wideo mp4 dostępne na platformie e-learningowej agnieszkaloska.pl, przez 12 miesięcy, teksty PDF i muzyka mp3 (do ściągnięcia na zawsze).

W TYM KURSIE OTRZYMASZ:
✓ roczny dostęp do 25 nagrań wideo,
✓ podręcznik do metodyki organizacji imprez okolicznościowych w formacie PDF,
✓ nagranie uwalniające od tremy mp3, oraz PDF
✓ scenariusz "Z babcią i dziadkiem przez świat" z piosenkami (mp3), opisem choreografii oraz tekstem mówionym (PDF), szczegóły programu znajdziesz tutaj
✓ zaświadczenie: ukończenia metodycznego kursu online tworzenia przedstawienia scenicznego pt. "Jak z sukcesem organizować występy dzieci w przedszkolu i szkole" w wymiarze 6 h (PDF),
✓ zaświadczenie: ukończenia warsztatów praktycznych online tworzenia przedstawienia scenicznego pt. "Z babcią i dziadkiem przez świat" w wymiarze 4 h (PDF).

BONUS
✓ 3 kreatywne kolorowanki dla dzieci PDF
✓ 3 hity z listy piosenek dla dzieci mp3

Kupuję za 197 zł (cena regularna 297 zł.

Szkolenie Jak z sukcesem organizować występy dzieci w przedszkolu i szkole powstało na bazie 30 lat praktyki w szkoleniu nauczycieli, komponowaniu i tworzeniu scenariuszy oraz choreografii. Każdy z elementów szkolenia, krok po kroku rozwiąże najczęściej pojawiające się problemy. A dzięki formule S.C.E.NA.R.I.U.S.Z.™ uczestnik stworzy udany i ciekawy występ sceniczny z udziałem dzieci.

CZYM JEST TO SZKOLENIE?

Nauczysz się:
✓ Jak zadbać o siebie i zbudować odpowiedni stan mentalny.
✓ Jak poukładać proces tworzenia (plan, scenariusz, czas).
✓ Jak uzyskać efekt wooow, aprobatę, aplauz, szacunek po występach.
✓ Jakimi prawami rządzą się rekwizyty do tańca.
✓ Jakie są rodzaje scen, widowni, scenografii i czym się charakteryzują.
✓ Jakie ustawienia i figury wprowadzać do choreografii.
✓ Jak pozwolić dzieciom wystąpić samodzielnie.

30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zależy mi na Twojej satysfakcji z kursu, jaki przygotowałam, dlatego kupujesz bez ryzyka. Jeśli z jakichkolwiek powodów uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie - oddam Ci całą zainwestowaną kwotę. Możesz skorzystać z tej gwarancji w ciągu 30 (trzydziestu) dni od złożenia zamówienia w sklepie na niniejszy kurs.

WIEM JAK TO JEST,
gdy masz do zorganizowania występ dzieci i zależy Ci, aby impreza wyszła najlepiej, jak to tylko możliwe. Podejrzewam, że chciałabyś widzieć, jak dzieci dobrze się prezentują na scenie i jednocześnie czerpią z tego radość.
A gdy już zaczniesz, pojawiają się problemy i wyzwania: brak scenariusza i pomysłów, ruchu scenicznego, trema, problemy organizacyjne i czasowe. Prawdopodobnie możesz czuć wtedy stres i zwątpienie czy występ będzie udany.
Ale wiem, że można przygotować w spokoju uroczystość mając wszystko pod kontrolą i czuć z tego satysfakcję, a na końcu otrzymać gratulacje od rodziców i dyrekcji.

Dzięki kursowi online:
Jak z sukcesem organizować występy dzieci w przedszkolu i szkole?
poznasz efektywną formułę S.C.E.NA.R.I.U.S.Z.™. Od tej pory wszystkie występy, które zorganizujesz będą udane i satysfakcjonujące.

Ten kurs online Tobie w tym pomoże.

• Jak z sukcesem organizować

25. Scal wszystko w całość

• warsztaty muzyczne

Scenariusz na Dzien Babci i Dziadka

Niniejszy scenariusz jest bardzo otwartą formą, można go dowolnie skracać, poszerzać, jest tylko pomysłem, osnową do dalszej, własnej interpretacji.

WYSTEPUJĄ:

- Narrator – ważną cechą tego aktora jest wyraźna mowa i talent recytatorski.

- Babcia i Dziadek – postaci o talencie aktorskim.

- Dzieci, które tańczą, śpiewają i grają na instrumentach. Mogą wszystko wykonywać wspólnie lub być podzieleni na podgrupy i każda z grup wykonywać poszczególne tańce. W przypadku dzielenia na grupy, można zastosować przebrania charakterystyczne dla danego kraju, czy też tańca.

Spis piosenek:
    1. Rumba na rowerze