• Agnieszka Loska Rytm

Daję gotowe pomysły i rozwiązania.

– Kursy wideo z zaświadczeniem (online) na platformie szkoleniowej
    – Dobre scenariusze przedstawień w przedszkolu i w klasach I-III (dzień babci, matki, jasełka, zakończenie, patriotyzm).
    Śpiewniki z piosenkami dla dzieci na cały rok szkolny wraz z opisem ruchu, zabaw, instrumentacji, choreografii.
    Piosenki dostosowane do możliwości dzieci (odpowiednie tempo i skala głosu) z pięknymi aranżacjami.
    – Autorskie programy i ogromna wiedza o umuzykalnieniu dzieci, rytmice, występach publicznych, zasadach na scenie.
    – Radosną i przyjazną atmosferę na warsztatach, wykładach, spotkaniach.

Dołącz do grupy muzycznych nauczycielek na fb:
    RYTM muzyka i taniec w przedszkolu i szkole

• Piosenka dla dzieci

Od 1994 roku tworzę własną markę Studio Tańca i Muzyki RYTM Agnieszka Loska.

Prowadzę:
    - Sklep internetowy z autorskimi publikacjami muzycznymi, gdzie najważniejsza jest piosenka dla dzieci.
    - Akredytowane Warsztaty muzyczne dla nauczycieli w całej Polsce.
    - Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Studio Tańca i Muzyki Rytm oraz Wydawnictwo edukacyjne.
    - Wykłady akademickie na studiach podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie G., Krakowie, Częstochowie, Cieszynie.
    - Wykłady w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach.
    - Rytmikę dla dzieci w tyskich żłobkach, przedszkolach i domach kultury.
    - Taniec terapeutyczny.

• Piosenka dla dzieci Rytm

Finalistka Konkursu Stella Virium 2013 w kategorii Edukacja.

Jest to nagroda dla ludzi, których historia życia stanowi dowód na wielowymiarowość. Świadczy o sile, pięknie i nieograniczonym potencjale.
    Potwierdzeniem sukcesu jest dla mnie przyznanie tytułu Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet roku 2013.

W 2016 roku powołałam do życia Wydawnictwo Centrum Edukacji Muzycznej RYTM, w którym powstają publikacje muzyczne.

Rok 2018 przyniósł decyzję o podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Rozpoczęłam studia doktorskie w Akademii WSB na wydziale Nauk Społecznych w dyscyplinie Pedagogika.