ZIMOWE SCENARIUSZE

Okazuje się, że 18 lat tworzę muzykę, śpiewniki, scenariusze i choreografie dla dzieci. A właściwie nie bezpośrednio dla dzieci, a raczej dla nauczycielek przedszkola i młodszych klas podstawówki, od których zależy jakość wychowania muzycznego. Jestem raczej wymagająca, zarówno od siebie, jak i od nauczycielek dlatego materiały są również wymagające codziennego śpiewania, grania i ruchu.

W 2005 roku, dla koleżanki, na jej specjalne zamówienie, z powodu pewnego rodzaju zabawy, sprawdzenia się i chęci pomocy - stworzyłam pierwszy śpiewnik "Zabawa z piosenką". Dlaczego nie?
W 2006 roku, już pewniejsza siebie, napisałam kolejne piosenki i tak co roku aż do 2022 "coś" powstawało. Kolejnym krokiem były tańce, a jeszcze następnym scenariusze występów.

I tak dziś mogę pochwalić się 28 książkami z 28 płytami CD, sporo materiałów. Są też wersje elektroniczne. Część książeczek nie jest już dostępna, ale może..., kiedyś...wznowię. Jednocześnie wiem, że nauczycielki, które szkoliły się w latach 2005-2015 mają je i wciąż z nich korzystają.
Dziś polecam zimowe scenariusze, na dzień babci i dziadka oraz świąteczne.

Można je pooglądać tutaj:

Para z Instagrama

Z babcią i dziadkiem przez świat

Opowieści Starej Choinki

Pracowite Boże narodzenie

Wszystkie są muzyczne, z dużą dawką piosenek i ruchu.

Załączam 2 piosenki z 2005 roku :) 

Pozdrawiam,
Agnieszka

Studio Tańca i Muzyki "Rytm" - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron