Z babcią i dziadkiem przez świat – scenariusz przedstawienia na dzień babci i dziadka

Wybierz wersję produktu z poniższej listy
  • Scenariusz na Dzień Babci i Dziadka

    Scenariusz na Dzień Babci i Dziadka

Wersja elektroniczna: teksty PDF i muzyka mp3 (pobranie z linku, przesyłka elektroniczna 0,00 zł)
Wersja papierowa: książka i płyta CD (przesyłka Inpost: paczkomat - 15 zł, kurier - 16 zł)

Scenariusz dedykowany dla dzieci 5-10 letnich, zawiera kilka tańców, które mogą wykonać dzieci dojrzałe ruchowo. Główni aktorzy czyli Babcia, Dziadek i Narrator zabierają widzów na Kubę, gdzie śpiewają i tańczą rumbę. Jadą też motorem do Włoch, gdzie cała grupa tańczy, gra i śpiewa Tarantellę. Następnie Dziadek zaprasza Babcię kabrioletem do Paryża, gdzie tańczą taniec w stylu kankana. Kolejna podróż odbywa się balonem do Argentyny i dzieci tańczą tango. Na zakończenie płyną statkiem oraz barką do Krakowa, gdzie tańczą Krakowiaka. Scenariusz  napisany w radosnym i lekkim stylu, za każdym razem zachwyca.

Wymagania systemowe dla wersji elektronicznej e-book:
- PDF: komputerowy system operacyjny Windows (od wersji 98 do aktualnie dostępnej) lub Mac lub Linux oraz program do odczytu plików PDF np. Adobe Reader, Foxit Reader.
Mobilny czytnik e-booków obsługujący pliki PDF lub urządzenie z systemem Android z aplikacją do czytania plików PDF lub urządzenie z systemem iOS z aplikacją do czytania plików PDF,
- mp3: dowolny odtwarzacz multimedialny wspierający format mp3, komputer PC, Mac, Linux.

Towar wysyłamy tylko na terenie Polski.
Płatność możliwa za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego lub szybkiej płatności elektronicznej (Tpay).
Termin płatności: zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia - po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.

Informacje dodatkowe
AutorMirella Gowik, Agnieszka Loska
Spis Piosenek1. Rumba na rowerze, 2. Tarantella na motorze, 3. Tarantella, 4. Kabrioletem do Paryża, 5. Taniec w stylu kankana, 6. Tango z balonem, 7. Żaglówką świat opłyniemy, 8. Krakowiak
Studio Tańca i Muzyki "Rytm" - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron