Urodziny ojczyzny – scenariusz przedstawienia patriotycznego

Wybierz wersję produktu z poniższej listy
  • Scenariusz Patriotyczny Urodziny Ojczyzny

    Scenariusz Patriotyczny Urodziny Ojczyzny

Wersja elektroniczna: teksty PDF i muzyka mp3 (pobranie z linku, przesyłka elektroniczna 0,00 zł)
Wersja papierowa: książka i płyta CD (przesyłka Inpost: paczkomat - 15 zł, kurier - 16 zł)

Pozycja złożona z dwóch części:

  1. Scenariusz dla dzieci 6-12 letnich, gdzie akcja rozgrywa się w kawiarni z okresu dwudziestolecia międzywojennego, a bohaterowie to: Narrator, Ojczyzna, Jacek i Jagienka, Krzyś, Jan i Janina oraz Bywalcy kawiarni. Jest sporo wierszy i dialogów oraz 10 piosenek z opisem choreografii scenicznej:
  2. Edukacja kreatywna, czyli dwie bajki: 1. Bajka polska o wolności, 2. Bajka o smutnym psie, oraz do każdej z tych bajek rozpisane scenariusze zajęć kreatywnych dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Pozycja niezwykle pomocna na lekcjach i zajęciach o Polsce, wolności, miłości do Ojczyzny. Bardzo polecana szczególnie dla szkół.

Wymagania systemowe dla wersji elektronicznej e-book:
- PDF: komputerowy system operacyjny Windows (od wersji 98 do aktualnie dostępnej) lub Mac lub Linux oraz program do odczytu plików PDF np. Adobe Reader, Foxit Reader.
Mobilny czytnik e-booków obsługujący pliki PDF lub urządzenie z systemem Android z aplikacją do czytania plików PDF lub urządzenie z systemem iOS z aplikacją do czytania plików PDF,
- mp3: dowolny odtwarzacz multimedialny wspierający format mp3, komputer PC, Mac, Linux.

Towar wysyłamy tylko na terenie Polski.
Płatność możliwa za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego lub szybkiej płatności elektronicznej (Tpay).
Termin płatności: zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia - po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.

Informacje dodatkowe
AutorLaura Maciejewska, Agnieszka Loska
Spis Piosenek1. Urodziny Ojczyzny (szkoła), 2. Urodziny Ojczyzny (przedszkole), 3. Dlaczego Ojczyzna (szkoła), 4. Dlaczego Ojczyzna (przedszkole), 5. W złocistym polskim chlebie, 6. 11 Listopada, 7. Ojczyzna, 8. Czym jest Polska, 9. Polska złota jesień, 10. Jesienne warkocze, 11. Mój przyjaciel pies, 12. Świat jest cudem
Studio Tańca i Muzyki "Rytm" - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron