Słuchaj głosu serca

 • Głos serca

  Głos serca

Gdy wsłuchasz się w to, co cichutkim głosem do Ciebie mówi od środka i podkręcisz trochę potencjometr, żeby wydało się to ciut głośniejsze, to możesz usłyszeć, o co prosi Cię Dusza, Serce, Intuicja, Marzenie, nazwij to jak chcesz. W wielu przypadkach one proszą o muzykę. O zaśpiewanie piosenki, może zanucenie, a może o pieśń serca, która uwalnia żale, zastoje i ból. Ale równie wartościowa będzie wesoła muzyka, przy której można zatańczyć, poczuć się w innym miejscu i czasie. A co, jeśli Serce prosi, by zrealizować marzenie z dzieciństwa, o tym by nauczyć się grać na wymarzonym instrumencie? Znam wiele osób o takim niespełnionym marzeniu. Co Cię więc powstrzymuje? Teraz możesz już wszystko, jesteś dorosła, dorosły, zarządzasz swoim czasem, pieniędzmi, decyzjami, masz internet, możesz więc bez problemu znaleźć nauczyciela do którego możesz chodzić, który może przychodzić na lekcje do Ciebie lub są nawet kursy online, jeśli lubisz być sam i uczyć się samodzielnie. Nie znam głosu Twojego serca, więc to marzenie, ten zew może dotyczyć innej aktywności, ale zasady będą takie same. Jeśli chcesz krok po kroku wiedzieć co zrobić, by spełnić potrzebę Twojej duszy, to oto droga:

 1. Dowiedz się od Duszy, czego pragnie. Zapytaj ją, a później nasłuchuj. Odpowiedź może przyjść w słowach piosenki, przez tytuł książki, przez informację przypadkowo otrzymaną na monitorze. 
 2. Jeśli będzie ich więcej, zdecyduj, która jest najważniejsza.
 3. Wyobraź sobie, że umiesz już to czego chcesz się nauczyć, masz już to czego pragniesz, zobacz jak się czujesz? Czy odczuwasz przypływ radości, błogości, satysfakcji, spełnienia?
 4. Jeśli tak, kolej na następny krok - planowanie.
 5. Sprawdź, kto, gdzie, kiedy, za ile, jakie warunki trzeba spełniać, jakie jest ryzyko, ile czasu potrzeba...
 6. Ułóż działania w odpowiedniej kolejności, zrób plan działania, np. telefon, e-mail, oferta, umowa, zapłata.
 7. I działaj, spełniaj marzenia, odpowiedz na głos serca.
 8. Opowiadaj innym, że jest to łatwe, jeśli wie się jak to zrobić i zmieni się dotychczasowe przekonania.
  Powodzenia.
Studio Tańca i Muzyki "Rytm" - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron