Para z Instagrama - scenariusz na dzień babci i dziadka - kurs online (mp4, mp3, PDF)

  • Para z Instagrama kurs online

    Para z Instagrama kurs online

Cena:98.00PLN
Informacje dodatkowe
AutorAgnieszka Loska, Iwona Pietrucha
Spis Piosenek1. Tak witamy się, 2. Moja babcia miała babcię, 3. Babcia z kokiem na głowie, 4. To mój cały świat, 5. Kredki Nowe, 6. Kolory tęczy, 7. Słoneczko miłe, 8. Krasnoludki na smutki, 9. Pod grzybkami, 10. Sto lat babciu,

Wersja elektroniczna: filmy wideo mp4, teksty PDF i muzyka mp3 (pobranie z linku, przesyłka elektroniczna 0,00 zł)

W TYM KURSIE OTRZYMASZ:
✓ 11 nagrań wideo mp4 z instrukcjami,
✓ scenariusz słowno-muzyczny na dzień babci i dziadka z 10 piosenkami w formacie PDF,
✓ 20 nagrań piosenek mp3: 10 w wersji wokalnej i 10 instrumentalnej,
✓ zaświadczenie o ukończeniu kursu w formacie PDF (wysłane na e-mail).

CZYM JEST TO SZKOLENIE?
Szkolenie Para z Instagrama - scenariusz na dzień babci i dziadka ma na celu ułatwić proces tworzenia występu z udziałem dzieci. W przedstawieniu występują: Babcia z kokiem na głowie i Dziadek z gazetą oraz druga para - Nowoczesna Babcia i Nowoczesny Dziadek. Obie pary są kochane i szanowane. Dzieci podzielono na Grzeczniaków i Łobuziaków. Scenariusz okraszają piosenki, instrumentacja, rekwizyty, ruch, śpiew i recytacja. Na wejście piosenka 1. "Tak witamy się", którą to Łobuziaki witają gości. 2. "Moja babcia miała babcię", 3. "Babcia z kokiem na głowie", oraz 4. "To mój cały świat" - to piosenki przedstawiające różnorodne przygody z dziadkami ich style, zainteresowania i miłość wnuków. 5. "Kredki Nowe" i 6. "Kolory tęczy" - to utwory dodające barwy całej opowieści, 7. "Słoneczko miłe" i 8. "Krasnoludki na smutki" - to forma prezentów dla rodziny, 9. "Pod grzybkami" - czysta krasnoludkowa radość i na koniec 10. "Sto lat babciu", to życzenia, bez których żadna impreza rodzinna się nie może obejść. Poniżej można odsłuchać próbki muzyczne i sprawdzić tytuły oraz brzmienie.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?
✓ Dla nauczycielek przedszkola i klas I - III szkoły podstawowej, które chcą organizować wspaniałe, ciekawe i oryginalne występy dzieci. 
✓ Dla animatorów, którzy organizują festyny lub imprezy dla dzieci. 
✓ Dla osób, które zawodowo zajmują się sceną i organizują występy z dziećmi.
✓ Dla dyrektorów, którzy chcą zapewnić swoim nauczycielom odpowiednią edukację i możliwość organizowania wspaniałych występów z udziałem dzieci.

Wymagania systemowe dla wersji elektronicznej e-book:
- PDF: komputerowy system operacyjny Windows (od wersji 98 do aktualnie dostępnej) lub Mac lub Linux oraz program do odczytu plików PDF np. Adobe Reader, Foxit Reader.
Mobilny czytnik e-booków obsługujący pliki PDF lub urządzenie z systemem Android z aplikacją do czytania plików PDF lub urządzenie z systemem iOS z aplikacją do czytania plików PDF,
- mp3: dowolny odtwarzacz multimedialny wspierający format mp3, komputer PC, Mac, Linux.
- mp4: program do odtwarzania plików mp4, komputer PC, Mac, Linux.
- aktualna wersja programu Archiwizer WinRAR

30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI
Zależy mi na Twojej satysfakcji z kursu, jaki przygotowałam, dlatego kupujesz bez ryzyka. Jeśli z jakichkolwiek powodów uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie - oddam Ci całą zainwestowaną kwotę. Możesz skorzystać z tej gwarancji w ciągu 30 (trzydziestu) dni od złożenia zamówienia w sklepie na niniejszy kurs.

Płatność możliwa za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego lub szybkiej płatności elektronicznej (Tpay).
Termin płatności: zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia - po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.

 

Studio Tańca i Muzyki "Rytm" - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron