KOLOROWE TECZKI Z MUZYKĄ

Świat się zmienia. I w końcu ja, Agnieszka przyznaję się, że również pogodziłam się ze zmianami, które po prostu przyszły i są. Życie online jest nowe, męczy oczy i kręgosłup. Nadwyręża moje ręce, jak dawniej przy pianinie. Na szczęcie, na ratunek przychodzi masaż raz w tygodniu (polecam: +48 501 347 144 bioenergoterapeuta i masażysta Henryk, na terenie Tych, Katowic, Olkusza, Krakowa i oczywiście okolic. Przyjeżdża ze stołem do domu i naprawia ludzi).

Więc...przechodzę coraz bardziej na materiały elektroniczne. Moja koleżanka nauczycielka powiedziała mi całkiem niedawno, że ona już tylko EKOLOGICZNE materiały toleruje i używa. No i jest w tym sporo racji. Książki, a szczególnie płyty CD, które tworzę i wydaję z pewnością generują zarówno śmieci, jak i zanieczyszczenia podczas produkcji. 

Postanowiłam więc wyprzedać już to co wydrukowałam, skoro już jest, to niech się przyda na coś. Teczki są pełne muzyki, w każdej jest 1 śpiewnik, 1 scenariusz i 1 zestaw tańców. Są to drukowane książki z płytami CD, dla kolekcjonerów i miłośników odtwarzaczy CD, które jeszcze niedawno były bardzo pomocne. Teraz odchodzą w zapomnienie, ponieważ muzyka rozbrzmiewa z internetu. 

I tak mamy:

  1. Tęczową teczkę
  2. Teczkę marzeń
  3. Szczęśliwą teczkę
  4. Teczkę Złotej Rybki (śpiewnik Złota Rybka, scenariusz Para z Instagrama, 8 tańców na różne okazje) - można zamówić pisząc maila na rytm.agalos@gmail.com (89,00)
  5. Teczkę Pełną Motyli (śpiewnik Chwile ja motyle, scenariusz Pracowite Boże Narodzenie, tańce Tańczące instrumenty) - można zamówić pisząc maila na rytm.agalos@gmail.com (89,00)

W lipcu i sierpniu nie będzie możliwości zakupu produktów fizycznych, jedynie online. Wyłączam, wyjeżdżam (częściowo również na rowerze) i odpoczywam od wszystkiego, czego i wam życzę.

A na dole strony jak zawsze mała niespodzianka muzyczna. "JADĄ ROWERY". Ciekawe dokąd dojadą?!

 

JADĄ ROWERY

Jadą rowery, kręcą się koła,

Nad nami cicho gwiżdże wiatr.

Wielka wyprawa dzisiaj wesoła,

Jedziemy dalej, dalej w świat.

 

Na rowerze, na rowerze

Trzeba jeździć jak należy!

Na rowerze, na rowerze

Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń.

 

Jadą rowery, ścieżką w zieleni,

Przez łąki, pola w jasny dzień.

Leśny strumyczek w słońcu się mieni,

Wysokie drzewa dają cień.

Studio Tańca i Muzyki "Rytm" - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron