Chwile jak motyle. Integracja sensoryczna w umuzykalnieniu

Wybierz wersję produktu z poniższej listy

Wersja elektroniczna: teksty PDF i muzyka mp3 (pobranie z linku, przesyłka elektroniczna 0,00 zł)
Wersja papierowa: książka i płyta CD (przesyłka Inpost: paczkomat - 15 zł, kurier - 16 zł)

Piosenki na cały rok szkolny, pomysły na ćwiczenia integracji sensorycznej do piosenek i podpowiedzi metodyczne.
Dziecko w procesie rozwoju poznaje własne ciało, eksploruje otoczenie, zdobywa wiedzę o środowisku
życia. Te informacje dostarczane są przez zmysły:
– odbierające bodźce z otoczenia: wzrok, słuch, dotyk, smak i powonienie,
– odbierające bodźce z głębi ciała: zmysł równowagi, czucia ułożenia ciała, ruchów ciała.
Jednoczesne, harmonijne współdziałanie wszystkich narządów zmysłowych czyli ich INTEGRACJA
pozytywnie wpływa na rozwój UKŁADU NERWOWEGO.

1. WSTĘP
2. DEFINICJA
3. PODZIAŁ ZMYSŁÓW
4. TYPY ZABURZEŃ INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
5. UKŁAD PRZEDSIONKOWY – ZMYSŁ RÓWNOWAGI
6. UKŁAD PROPRIOCEPTYWNY
7. UKŁAD SŁUCHOWY
8. UKŁAD WZROKOWY
9. UKŁAD DOTYKOWY
10. UKŁAD WĘCHOWY
11. UKŁAD SMAKOWY
12. PODSUMOWANIE

Wymagania systemowe dla wersji elektronicznej e-book:
- PDF: komputerowy system operacyjny Windows (od wersji 98 do aktualnie dostępnej) lub Mac lub Linux oraz program do odczytu plików PDF np. Adobe Reader, Foxit Reader.
Mobilny czytnik e-booków obsługujący pliki PDF lub urządzenie z systemem Android z aplikacją do czytania plików PDF lub urządzenie z systemem iOS z aplikacją do czytania plików PDF,
- mp3: dowolny odtwarzacz multimedialny wspierający format mp3, komputer PC, Mac, Linux.

Towar wysyłamy tylko na terenie Polski.
Płatność możliwa za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego lub szybkiej płatności elektronicznej (Tpay).
Termin płatności: zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia - po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.

AutorAgnieszka Loska, Aldona Kazimierska
Spis Piosenek1. Chwile jak motyle 2. Kropka 3. Jestem kotkiem 4. Koleżanki Anki 5. Wyszedł z budy piesek rudy 6. Hipopotam 7. Domowe dźwięki 8. My pingwiny 9. Zajączek wielkanocny 10. Szczęśliwa choinka 11. Chodzi tydzień 12. Zagram dla was 13. W sieci 14. Dzień drzewa 15. Paluszkowa rymowanka 16. Taniec z parasolem 17. Koszyczek wielkanocny