Chwile jak motyle. Integracja sensoryczna w umuzykalnieniu - kurs online (mp4, mp3, PDF)

Cena:120.00PLN
Informacje dodatkowe
AutorAgnieszka Loska, Aldona Kazimierska
Spis Piosenek1. Chwile jak motyle 2. Kropka 3. Jestem kotkiem 4. Koleżanki Anki 5. Wyszedł z budy piesek rudy 6. Hipopotam 7. Domowe dźwięki 8. My pingwiny 9. Zajączek wielkanocny 10. Chodzi tydzień 11. Szczęśliwa choinka 12. Zagram dla was 13. W sieci 14. Paluszkowa rymowanka 15. Dzień drzewa 16. Taniec z parasolem 17. Koszyczek wielkanocny - wiersz

Wersja elektroniczna: filmy wideo mp4, teksty PDF i muzyka mp3 (pobranie z linku, przesyłka elektroniczna 0,00 zł)

W TYM KURSIE OTRZYMASZ:
✓ 16 nagrań wideo mp4 z instrukcjami,
✓ śpiewnik ze słowami piosenek oraz opisem ruchu, zabaw, łatwych tańców w formacie PDF, możesz odsłuchać piosenki poniżej
✓ 32 nagrania piosenek mp3: 16 w wersji wokalnej i 16 instrumentalnej,
✓ zaświadczenie o ukończeniu kursu w formacie PDF (wysłane na e-mail, po podaniu danych: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia).

CZYM JEST TO SZKOLENIE?
Szkolenie Chwile jak motyle. Integracja sensoryczna w umuzykalnieniu powstało na zamówienie nauczycieli, intensywnie pracujących nad prawidłowym rozwojem dzieci. Specjalne podziękowania dla autorki słów i zgłaszającej potrzebę takiego tematu, Aldony Kazimierskiej z przedszkola w Wyrach na górnym śląsku. Znajdziesz tu propozycje ćwiczeń przy muzyce, korelujące z 6 układami: przedsionkowym, proprioceptywnym, słuchowym, wzrokowym, dotykowym, węchowym i smakowym. Poniżej można odsłuchać próbki muzyczne i sprawdzić tytuły oraz brzmienie. Do każdej piosenki jest propozycja zabawy ruchowej, z konkretnymi celami ruchowymi (w danym układzie). Nie jest to propozycja terapii! Jest to propozycja zapobiegania, równoważenia, ćwiczenia, dania szansy dzieciom, by się prawidłowo rozwijały, mimo tabletowo-smartfonowych czasów (rodziców, doświadczeń, życia). 

NAUCZYSZ SIĘ:
✓ 16 nowych, melodyjnych i lubianych przez dzieci piosenek
✓ Jak metodycznie wprowadzać ćwiczenia SI
✓ Jakie są rodzaje układów w systemie neuronalnym, które wpływają na jakość życia dziecka, a później dorosłego
✓ Jakie są różnorodne cele ukryte w aktywnościach do piosenek
✓ 16 pomysłów na aktywność dzieci przy piosence
✓  Trochę niezbędnej teorii

30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zależy mi na Twojej satysfakcji z kursu, jaki przygotowałam, dlatego kupujesz bez ryzyka. Jeśli z jakichkolwiek powodów uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie - oddam Ci całą zainwestowaną kwotę. Możesz skorzystać z tej gwarancji w ciągu 30 (trzydziestu) dni od złożenia zamówienia w sklepie na niniejszy kurs.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?
✓ Dla nauczycielek przedszkola i klas I - III szkoły podstawowej, które pomóc dzieciom XXI wieku dobrze funkcjonować w realnym, fizycznym i cielesnym świecie,
✓ Dla animatorów, którzy organizują festyny lub imprezy dla dzieci. 
✓ Dla osób, które zawodowo zajmują się edukacją dzieci w wieku 3-10 lat lub ich opieką.
✓ Dla dyrektorów, którzy chcą zapewnić swoim nauczycielom odpowiednią edukację muzyczną
✓ Dla rodziców, którzy lubią rozwijać swoje pociechy w domu, podczas jazdy samochodem, po zajęciach w przedszkolu i szkole.

Wymagania systemowe dla wersji elektronicznej e-book:
- PDF: komputerowy system operacyjny Windows (od wersji 98 do aktualnie dostępnej) lub Mac lub Linux oraz program do odczytu plików PDF np. Adobe Reader, Foxit Reader.
Mobilny czytnik e-booków obsługujący pliki PDF lub urządzenie z systemem Android z aplikacją do czytania plików PDF lub urządzenie z systemem iOS z aplikacją do czytania plików PDF,
- mp3: dowolny odtwarzacz multimedialny wspierający format mp3, komputer PC, Mac, Linux.
- mp4: program do odtwarzania plików mp4, komputer PC, Mac, Linux.
- aktualna wersja programu Archiwizer WinRAR lub ZIP

Płatność możliwa za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego lub szybkiej płatności elektronicznej (Tpay).
Termin płatności: zamówienie należy opłacić w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia - po bezskutecznym upływie tego terminu umowa sprzedaży zostanie rozwiązana, a zamówienie anulowane.

 

Studio Tańca i Muzyki "Rytm" - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron