obraz3

AGNIESZKA LOSKA, właścicielka i założycielka firmy RYTM Studio Tańca i Muzyki, od 1994 roku tworzy własną markę.
Jako Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet i wysoko wykwalifikowany specjalista w dziedzinie tańca i muzyki, stała się mentorem, zarówno w świecie sztuki, jak i nauki. Artystka, renomowany szkoleniowiec, na co dzień zajmuje się edukacją muzyczną i taneczną dzieci oraz rozwojem zawodowym nauczycieli w całym kraju i Polonii.

Dyplomowana absolwentka wydziału Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim, zawodowo pełni także funkcję instruktora tańca, choreografa, kompozytora, aranżera czy dyrygenta. Pomimo zdobytych tytułów nieustannie pogłębia swoja wiedzę o najnowsze odkrycia medycyny. Uzyskawszy uprawnienia do prowadzenia choreoterapii, skupia się także na aspekcie zdrowotnym RYTMU człowieka.

Wszechstronnie wykształcona i uzdolniona, w oparciu o autorskie dzieła (utwory wokalno-taneczne, kompozycje muzyczne, scenograficzne aranżacje oraz choreograficzne rozwiązania) wypracowała sygnowaną swoim nazwiskiem technikę i system kształcenia. Dzieląc się zdobytym doświadczeniem i dorobkiem twórczym, udziela prywatnych konsultacji, organizuje warsztaty, a współpracując z wydawnictwem publikuje prace artystyczne i opracowania metodyczne. Znana w środowisku branżowym odniosła sukces, zdobyła autorytet uczonych i cieszy się zaufaniem dzieci.